Матрац Matroluxe Sofia New 180x200
від 12 326 до 13 569 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації Matroluxe Sofia New 15
Характеристики
Matroluxe Sofia New 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Sofia New 180x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Софія Нью/Sofia New Matroluxe 180x200 | 13 559 грн. |
Матрас Matroluxe Sofia NEW 180х200 | 12 326 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Sofia New 180x200 (0015212762) | 13 562 грн. |
Матрац MatroLuxe Sofia new 180х200 см (0015212762) | 13 559 грн. |
Matroluxe Матрац Софія Нью Лайт/Sofia New Light Matroluxe 180x200 | 12 675 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe SOFIA NEW | 13 569 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe SOFIA NEW | 13 559 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe SOFIA NEW двосторонній 180x200 см | 13 555 грн. |
Закрити
Рекомендуємо