Матрац EMM Arabeska Organza 180x200
Фото 7 | від 13 207 до 14 583 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 160 кг Висота:22 см |
Модифікації EMM Arabeska Organza 16
Характеристики
EMM Arabeska Organza 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Arabeska Organza 180x200
Сортувати
Матрас ЕММ Arabeska Organza 180х200 + наматрасник в подарок | 13 257 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Organza 180x200 | 13 257 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 EMM Arabeska ORGANZA | 13 207 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Organza, 180х200 | 14 583 грн. |
Матрац ортопедичний Arabeska Organza 180x200 см | 13 257 грн. |
Закрити
Рекомендуємо