Вудилище Maver Roky Universal 450-100
Maver Roky Universal 450-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maver Roky Universal 450-100
Усі ціни 12 →Вудилище Maver Roky Universal 4.50m max 100g (1300.27.77) | 3 612 грн. |
Удилище Maver Roky Universal 4.50m max 100g (1300.27.77) 1300.27.77 | 3 602 грн. |
Вудилище Maver Roky Universal 4.50m max 100g (1300.27.77) 1300.27.77 | 4 030 грн. |
Болонское удилище Maver Roky Universal 4.50m max 100g 1300.27.77 | 3 220 грн. |
Maver Вудилище Maver Roky Universal 4.50m max 100g (1300.27.77) 1300.27.77 | 4 030 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →