Надувний човен Bark B-240CD
Відео 2Фото 11 |
Bark B-240CD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-240CD
Усі ціни 12 →Bark B-240CD | 6 467 грн. |
Bark B-240CD | 6 523 грн. |
Човен надувний Bark В-240СD | 7 010 грн. |
Лодка надувная Bark B-240CD | 8 100 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-240CD (насос, рем. комплект, сумка, весл | 7 010 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark B-240CD
Ціни на Bark B-240CD |
---|---|---|---|---|
Bark B-220CD | від 5 648 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-230CD | від 6 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Bark B-240CD | від 6 467 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-250CD | від 7 430 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →