Вантажна шина Maxell Super LT1 385/55 R22.5 164J
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super LT1 385/55 R22.5 164J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super LT1 385/55 R22.5 164J
Maxell Super LT1 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 164J(162K) 24PR | 13 233 грн. |
Грузовые шины Maxell Super LT1 (прицепная) 385/55 R22.5 164J 1002586116 | 13 327 грн. |
Maxell Super LT1 (універсальна) 385/55 R22.5 164J PR24 | 13 840 грн. |
Вантажні шини Maxell Super LT1 (причіпна) 385/55 R22.5 164J | 14 127 грн. |
Відеоогляди