Вантажна шина Goodride MultiAP T1 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride MultiAP T1 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride MultiAP T1 385/55 R22.5 160K
Goodride MultiAp T1 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 34 750 грн. |
Goodride MultiAP T1 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 500 грн. |
Goodride MultiAP T1 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 387624 | 13 832 грн. |