Свердловинний насос MAXIMA 4QGD-0.75
MAXIMA 4QGD-0.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAXIMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAXIMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAXIMA 4QGD-0.75
Насос MAXIMA 4QGD – 0.75 Глубинный Шнековый | 4 599 грн. |
Насос свердловинний Maxima 4QGD-0.75 3021442 | 3 950 грн. |
Глибинний насос Maxima 4QGD (0.75 кВт, H -108 м, Q - 40 л/хв) | 3 250 грн. |
Насос свердловинний Maxima 4QGD-0.75 | 4 661 грн. |
Модификації MAXIMA 4QGD-0.75
Ціни на MAXIMA 4QGD-0.75 |
---|---|---|---|---|
MAXIMA 4QGD - 0.37 | від 2 881 грн. | 3 пропозиції | ||
MAXIMA 4QGD-0.75 | від 3 250 грн. | 4 пропозиції | ||
MAXIMA 4QGD - 0.5 | від 3 113 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →