Свердловинний насос Aquatica 777112
Відео 2 |
Aquatica 777112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777112
Скважинный насос Aquatica 3.5SDm3/8 (777112) | 6 645 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 0.37 кВт H 57 м Q 60 л / хв 85 мм (777112) | 5 285 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 0.37кВт H 57(38)м Q 60(40)л/м | 5 285 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 0.37 кВт H 45(36) м Q | 5 285 грн. |
Насос відцентровий свердловинний 0.37кВт H 45м Q 80л/хв 94мм AQUATICA 7771 | 4 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 777112
Ціни на Aquatica 777112 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777111 | від 4 019 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777112 | від 4 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777113 | від 5 423 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 777114 | від 5 866 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777115 | від 7 158 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →