Мишка
Maxxter Mr-333
Maxxter Mr-333 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter Mr-333
Усі ціни 50 →Миша бездротова Maxxter Mr-333 Black | 199 грн. |
Мышка беспроводная Maxxter Mr-333, черная | 199 грн. |
Мышь беспроводная Maxxter Mr-333-W, белая | 332 грн. |
Миша Maxxter Mr-333 Black USB | 179 грн. |
Maxxter Mr-333 Black | 199 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
25 квітня 2021, 22:28
Подскажите пожалуйста, можно ли ее выключить, чтобы не садились элементы питания #
Не нашел кнопку выключения питания.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →