USB-хаб Maxxter NEAH-3P-01
Maxxter NEAH-3P-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter NEAH-3P-01
Усі ціни 28 →Концентратор USB Maxxter 3хUSB3.0, RJ-45, метал, Grey (NEAH-3P-01) NEAH-3P | 669 грн. |
Maxxter Maxxter USB to Gigabit Ethernet, 3 Ports USB 3.0 (NEAH-3P-01) NEAH | 669 грн. |
USB -> Ethernet Gigabit Maxxter NEAH-3P-01 | 669 грн. |
Переходник Maxxter USB to Gigabit Ethernet, 3 Ports USB 3.0 (NEAH-3P-01) N | 575 грн. |
Концентратор Maxxter USB to Gigabit Ethernet, 3 Ports USB 3.0 (NEAH-3P-01) | 669 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →