Кардридер / USB-хаб Maxxter NECH-2P-SD-01
Фото 3 |
Maxxter NECH-2P-SD-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter NECH-2P-SD-01
Усі ціни 27 →Концентратор USB Type-C Maxxter 2хUSB3.0, RJ-45, microSD/TF, метал, Grey ( | 749 грн. |
Адаптер, с USB на Gigabit Ethernet NECH-2P-SD-01, 2 Ports USB 3.0 + microS | 749 грн. |
Док-станція Maxxter USB -> Ethernet Gigabit+ CR (NECH-2P-SD-01) | 749 грн. |
Переходник Maxxter USB to Gigabit Ethernet, 2 Ports USB 3.0 + microSD/TF c | 652 грн. |
Концентратор Maxxter USB to Gigabit Ethernet, 2 Ports USB 3.0 + microSD/TF | 695 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →