USB-хаб Hoco HB34
Відео 1Фото 8 |
Hoco HB34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB34
Усі ціни 24 →Hoco HB34 USB to 3xUSB 3.0 + RJ45 1000Mbps Black | 429 грн. |
Hoco HB34 Easy Link USB-C to 3xUSB3.0, RJ-45 Metal Gray 6931474794543 | 449 грн. |
Адаптер, перехідник, кабель USB-хаб HUB USB To 3 USB3.0 & RJ45 Hoco HB34 E | 680 грн. |
Hoco HB34 Easy 4-in-1 Hub gray | 739 грн. |
Hoco HB34 Easy Link USB-A to 3xUSB 3.0 RJ-45 Metal Gray (6931474794536) 69 | 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →