USB-хаб Maxxter HU3A-4P-01
Фото 3 |
Maxxter HU3A-4P-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter HU3A-4P-01
Усі ціни 32 →Концентратор USB 3.0 Maxxter 4хUSB3.0 Silver (HU3A-4P-01) HU3A-4P-01 | 479 грн. |
Хаб USB 3.0 Type-A HU3A-4P-01 на 4 порта, металл, серебристый | 479 грн. |
Maxxter 4хUSB 3.0 Silver (HU3A-4P-01) | 349 грн. |
Концентратор Maxxter USB 3.0 Type-A 4 ports silver (HU3A-4P-01) HU3A-4P-01 | 397 грн. |
USB-хаб Maxxter HU3A-4P-01 | 409 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →