Літня шина Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazzini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazzini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W
Усі ціни 18 →Шина Mazzini ECO605 Plus 205/50 R17 93W XL | 2 198 грн. |
Mazzini Eco605 Plus 205/50 ZR17 93W XL | 2 226 грн. |
Mazzini ECO605 Plus 205/50 ZR17 93W XL | 2 268 грн. |
Mazzini Eco 605 Plus (205/50R17 93W) | 2 329 грн. |
Mazzini Eco 605 Plus 205/50 R17 93W XL | 2 785 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W
Ціни на Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W |
---|---|---|---|---|
Mazzini ECO 605 Plus 205/50 R17 93W | від 2 198 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →