Ваги Medica-Plus Body Control 5.0 (MD-102971)
Фото 7 |
Medica-Plus Body Control 5.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medica-Plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medica-Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medica-Plus Body Control 5.0
Усі ціни 6 →Medica+ Body Control 5.0 (MD-102971/6971792961289) 6971792961289 | 699 грн. |
Електронні ваги для тіла MEDICA+ Body Control 5.0 (Японія) | 690 грн. |
Електронні ваги для тіла MEDICA+ Body Control 5.0 | 807 грн. |
Електронні ваги для тіла MEDICA+ Body Control 5.0 (Японія)(WHITE) | 690 грн. |
Електронні ваги для тіла MEDICA+ Body Control 5.0 pink гарантія 1 рік | 790 грн. |
Електронні ваги для тіла MEDICA+ Body Control 5.0 (Японія) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →