Ваги Tefal Premiss PP1403 (PP1403V0)
Фото 29 |
Tefal Premiss PP1403 PremissНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Premiss PP1403
Усі ціни 7 →Весы напольные электронные Tefal Premiss PP1403V0 | 788 грн. |
Підлогові ваги Tefal PP1403V0 електронні | 769 грн. |
Tefal Premiss PP1403V0 | 790 грн. |
Напольные весы Tefal PP1403V0 | 763 грн. |
Tefal PP1403V0 | 799 грн. |
Ваги підлогові Tefal PP1403V0 | 720 грн. |
Весы напольные электронные Tefal Premiss PP1403V0 | 840 грн. |
Модификації Tefal Premiss PP1403
Ціни на Tefal Premiss PP1403 |
---|---|---|---|---|
Tefal Premiss PP1401 | від 742 грн. | 33 пропозиції | ||
Tefal Premiss PP1403 | від 720 грн. | 7 пропозицій | ||
Tefal Premiss PP1430 | від 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Premiss PP1400 | від 739 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →