Корм для собак Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat 12.5 кг
Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat 12.5 kg 1 кг12.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat 12.5 кг
Сухой корм Mera Ps Fresh Truthan&Kartoffel со свежим мясом индейки и картоТип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Холистик / Свойства: Основное питание, Забота о пищеварении / Вес упаковки, кг: 10.1 - 15 / Вес упаковки: 12.5 кг / Основные ингредиенты: Индейка, Картофель ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 3 323 грн. |
Сухий корм Mera Ps Fresh Truthan&Kartoffel зі свіжим м'ясом індички та карТип: Сухой корм / Вік: Взрослые / Порода: Все породы / Клас: Холистик / Властивості: Основное питание, Забота о пищеварении / Вага упаковки, кг: 10.1 - 15 / Вага упаковки: 12.5 кг / Основні інгредієнти: Индейка, Картофель Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 3 323 грн. |
Корм Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat Truthahn & Kartoffel сухий з індПовнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом індички та картоплею для дорослих собак середніх і великих порід. Містить всі необхідні для щоденних потреб нутрієнти, що дає змогу забезпечити оптимальний комплексний догляд за вихованцем. Раціони Pure Sensitive — цілісна концепція харчування, в якій передбачені індивідуальні варіанти харчува... щення відповідно до кожної фази життя, від цуценят до собак похилого віку, зокрема для улюбленців із чутливим травленням. Рецепти базуються на LID-дієті лише з одним джерелом тваринного білка та одним джерелом вуглеводів, знижуючи можливість виникнення харчової чутливості чи алергії. Чому варто придбати? Забезпечує організм улюбленця необхідними поживними речовинами для підтримання здоров'я та оптимальною кількістю енергії для щоденної активності Основу корму становить свіже м'ясо індички, яке насичує раціон не лише незамінними амінокислотами, а й важливими мінералами, зокрема залізом, магнієм, кальцієм і фосфором Картопля є поживною та легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 3 255 грн. |
Сухий корм для дорослих собак Mera fresh meat Truthan&Kartoffel із свіжим | 3 322 грн. |
Серія Mera Pure SensitiveПорівняти в таблиці →
від 345 грн.
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, жир птиці, хлорид натрію, лігноцелюлоза, дріжджі, клас: суперпреміум
від 3 255 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум
від 4 272 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 40%, яловичі смажені бульйони 19%, картопляні скибочки, клас: суперпреміум
від 329 грн.
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, хлорид натрію, жир, лігноцелюлоза, інулін, клас: суперпреміум
від 3 721 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оселедець 25%, картопляні пластівці 25%, оселедець 16.5%, крохмаль 11.5%, клас: суперпреміум
від 342 грн.
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок лосося, жир птиці, хлорид натрію, лігноцелюлоза, клас: суперпреміум
від 3 384 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 421 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 441 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 839 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 437 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум
від 454 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок ягняти, жир ягняти, рисовий білок, гороховий білок, жом, клас: суперпреміум
від 404 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, пташиний жир, пульпа буряків, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 1 429 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, пташиний жир, пульпа буряків, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок лосося, гідролізат печінки, бурякова стружка, клас: суперпреміум
від 1 638 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок ягняти, жир ягняти, рисовий білок, гороховий білок, жом, клас: суперпреміум
від 434 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса ягняти, рисовий білок, жир ягняти, клас: суперпреміум
від 502 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум
від 3 335 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок м'яса ягняти, рисовий білок, жир ягняти, клас: суперпреміум
Модификації Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat
Ціни на Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat |
---|---|---|---|---|
Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat 1 кг | від 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Mera Pure Sensitive Adult Fresh Meat 12.5 кг | від 3 255 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 587 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: біла риба, сушена картопля, горох, батат, жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 3 140 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 721 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 992 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, картопляні пластівці, жир, горох, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 2 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 976 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопляні пластівці, батат, горох, жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 2 808 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, білок, олія, дріжджі, мінерали, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 3 059 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 636 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум