Велосипед Merida Crossway 10-V 2022 frame XL
Merida Crossway 10-V 2022 frame XL рама M/Lрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Crossway 10-V 2022 frame XL
Merida CROSSWAY 10-V 28 2023 (XL(58),SILK ANTHRACITE(GREY/BLACK)) A62211A | 20 080 грн. |
Велосипед 28" Merida CROSSWAY 10-V (2023) Silk anthracite XL (58) 184-195 | 20 080 грн. |
Модификації Merida Crossway 10-V 2022 frame XL
Ціни на Merida Crossway 10-V 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Crossway 10-V 2022 frame M/L | від 20 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Crossway 10-V 2022 frame XL | від 20 080 грн. | 3 пропозиції |