Велосипед Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL
Фото 4 |
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL |
|
Яку марку велосипеда краще купити?Велобренди, які гарантують вам якість, надійність та комфорт при їзді
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL
Усі ціни 12 →Merida Big.Nine 60-2Х 29 2023 (XL, коричневий) A62211A 01533 | 32 240 грн. |
Merida Big.Nine 60-2Х 29 2023 (XL, коричневий) A62211A 01533 | 32 240 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 60-2X (2023) matt bronze XL (20) 185-192 см | 32 240 грн. |
Merida Big.Nine 60-2Х 29 2023 (XL, фiолетовий) A62211A 01982 | 32 240 грн. |
Merida Big.Nine 60-2Х 29 2023 (XL, червоний) A62211A 01977 | 32 240 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL
Ціни на Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame L | від 32 240 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame M | від 32 240 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame S | від 32 240 грн. | 7 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XL | від 32 240 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-2x 2023 frame XXL | від 32 240 грн. | 5 пропозицій |