Велосипед Merida Silex 200 2024 frame L (A62411A 02669)
Merida Silex 200 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 200 2024 frame L
Merida Silex 200 28 2024 (L,CRAYON TEAL(BLACK/TEAL)) A62411A 02669 | 51 400 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 200 (2024) crayon teal L (182-190 cm) A62411A 0 | 51 400 грн. |
Велосипед Merida SILEX 200 L, CRAYON TEAL(BLACK/TEAL) A62411A 02669 | 51 400 грн. |
Модификації Merida Silex 200 2024 frame L
Ціни на Merida Silex 200 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 200 2024 frame L | від 51 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2024 frame M | від 51 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Silex 200 2024 frame XL | від 51 400 грн. | 4 пропозиції |