Велосипед Author Compact 2023 frame 20 (2023116)
Author Compact 2023 frame 20 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Compact 2023 frame 20
Author Compact 28 2023 (20, сріблястий (зелений) // сріблястий) 2023116 | 15 980 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Compact 28", рама 20", сріблястий (зелен | 18 801 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Compact 28", рама 20", серебристый (зеле | 18 801 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Compact 28" рама L (2023) Серый 2023116 | 15 980 грн. |
Модификації Author Compact 2023 frame 20
Ціни на Author Compact 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Author Compact 2023 frame 18 | від 15 980 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Compact 2023 frame 20 | від 15 980 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Compact 2023 frame 22 | від 15 980 грн. | 5 пропозицій |