Велосипед Merida Mission CX 5000 2019 frame L
Merida Mission CX 5000 2019 frame L |
|
Яку марку велосипеда краще купити?Велобренди, які гарантують вам якість, надійність та комфорт при їзді
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Mission CX 5000 2019 frame L
Усі ціни 6 →Merida Mission CX 5000 28 2020 (L, сірий-чорний-червоний) 6110782398 | 115 280 грн. |
Merida Mission CX 5000 28 2020 (L, сірий-чорний-червоний) 6110782398 | 115 280 грн. |
Велосипед 28 Merida MISSION CX 5000 silk silver Рама L (56cм) 6110782398 | 115 280 грн. |
Велосипед Merida MISSION CX 5000 SILK SILVER(RED) 6110782398 | 115 280 грн. |
Merida Mission CX 5000 28 2019 (56 см, сірий-червоний) 6110782398 | 115 280 грн. |
Merida Mission CX 5000 28 2019 (56 см, сірий-червоний) 6110782398 | 115 280 грн. |