Велосипед Merida Silex 400 2023 frame S
Фото 3 |
Merida Silex 400 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 400 2023 frame S
Merida Silex 400 2023 (S(47),CHAMPAGNE(PURPLE)) A62211A 01922 | 63 680 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 400 (2023) champagne S (47) 165-177 см A62211A | 63 680 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 400 (2023) glossy black S (47) 165-177 см A6221 | 63 680 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 400 (2023) matt blue S (47) 165-177 см A62211A | 63 680 грн. |
Модификації Merida Silex 400 2023 frame S
Ціни на Merida Silex 400 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 400 2023 frame L | від 63 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame M | від 63 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame S | від 63 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame XS | від 63 680 грн. | 1 пропозиція |