Велосипед Merida Crossway 40 2022 frame L
Фото 3 |
Merida Crossway 40 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Crossway 40 2022 frame L
Merida Crossway 40 28 2023 (L, чорний) A62211A 00849 | 29 000 грн. |
Велосипед 28" Merida CROSSWAY 40 (2023) Black L (55) 168-183 см A62211A 00 | 29 000 грн. |
Велосипед Merida CROSSWAY 40, L(55), BLACK(SILVER) A62211A 00849 | 29 000 грн. |
Модификації Merida Crossway 40 2022 frame L
Ціни на Merida Crossway 40 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Crossway 40 2022 frame L | від 29 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Crossway 40 2022 frame M | від 29 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Crossway 40 2022 frame S | від 29 000 грн. | 2 пропозиції |