Велосипед KTM Wild Cross 20 2022
Фото 3 |
KTM Wild Cross 20 2022 колесо 20 " колесо 24 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Wild Cross 20 2022
Усі ціни 35 →KTM Wild Cross 20 2022 (помаранчевий) 21244100 | 21 000 грн. |
KTM Wild Cross 20 2022 (помаранчевий) 21244100 | 21 000 грн. |
Велосипед Ktm Wild Cross 20" рама 30,5, синий (белый), 2022 | 21 000 грн. |
KTM Велосипед KTM WILD CROSS 20" рама 30,5 (2022) Синий 21244130 | 21 000 грн. |
Велосипед KTM WILD CROSS 20" рама 30,5, помаранчевий (білий), 2022 2124410 | 21 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації KTM Wild Cross 20 2022
Ціни на KTM Wild Cross 20 2022 |
---|---|---|---|---|
KTM Wild Cross 20 2022 | від 19 969 грн. | 45 пропозицій | ||
KTM Wild Cross 24 2022 | від 23 000 грн. | 27 пропозицій |