ДБЖ MERLION Ares II Lite 2000 2000 ВА
MERLION Ares II Lite 2000 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MERLION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MERLION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MERLION Ares II Lite 2000
Ціни на MERLION Ares II Lite 2000 |
---|---|---|---|---|
MERLION Ares II Lite 1100 1100 ВА | від 9 568 грн. | 2 пропозиції | ||
MERLION Ares II Lite 2000 2000 ВА | від 14 965 грн. | 2 пропозиції | ||
MERLION Ares II Lite 3000 3000 ВА | від 18 200 грн. | 1 пропозиція |