ДБЖ FSP Champ CH-1101TS 1000 ВА
Відео 3 |
FSP Champ CH-1101TS 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Champ CH-1101TS 1000 ВА
Усі ціни 17 →Пристрій безперебійного живлення FSP Champ 1000VA/900W, Schuko (CH-1101TS) | 10 860 грн. |
FSP Champ 1000VA/900W, Schuko (CH-1101TS), USB PPF8001309 | 10 909 грн. |
Источник бесперебойного питания FSP Champ 1K, 1000VA/900W, LCD, USB, 3xSch | 13 890 грн. |
FSP CHAMP 1000VA/900W CH-1101TS PPF8001309 | 11 099 грн. |
Пристрій безперебійного живлення FSP Champ 1000VA/900W, Schuko (CH-1101TS) | 10 988 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FSP Champ CH-1101TS
Ціни на FSP Champ CH-1101TS |
---|---|---|---|---|
FSP Champ CH-1101TS 1000 ВА | від 10 602 грн. | 17 пропозицій | ||
FSP Champ CH-1102TS 2000 ВА | від 18 015 грн. | 20 пропозицій | ||
FSP Champ CH-1103TS 3000 ВА | від 20 948 грн. | 25 пропозицій |