Набір інструментів Yato YT-3259
Yato YT-3259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3259
Набор сверл Yato 8шт. (YT-3259) | 666 грн. |
Свердла по Дереву Пір'яні Набір 8 шт 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм (YT | 752 грн. |
Набір перових свердел по дереву з шестигранним хвостовиком 12-32 мм YATO Y | 652 грн. |
Набір перових свердл по дереву Yato YT-3259 8 шт | 721 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →