Пістолет для герметика Metabo KPA 12 600 601218800 (601218800)
Metabo KPA 12 600 601218800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KPA 12 600 601218800
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 12 600 LiHD + 1 акб 12 V 4 | 16 386 грн. |
Акумуляторний картриджний пістолет Metabo KPA 12 600 601218800 | 16 388 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметиків Metabo KPA 12 600, 2 акб 12 В LiHD 4 | 16 388 грн. |
Metabo KPA 12 600 z ładowarką (601218800) | 20 328 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель KPA 12 600 601218850 — без акумулятора і зарядки
- Модель KPA 12 600 601218800 — в комплекті акумулятор 4 Агод і зарядка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →