Пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 400 601206850 (601206850)
Відео 1Фото 16 |
Metabo KPA 18 LTX 400 601206850 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KPA 18 LTX 400 601206850
Усі ціни 8 →Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 400 без АКБ (601206 | 14 452 грн. |
Акумуляторний картриджний пістолет Metabo KPA 18 LTX 400 (каркас) 60120685 | 14 399 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметиків Metabo KPA 18 LTX 400, без акб і з/п | 14 399 грн. |
Пистолет для герметика аккумуляторный Metabo KPA 18 LTX 400 (601206850) | 14 399 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 400 (каркас) (60120 | 14 452 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Артикул 601206850 — без акумулятора і зарядки
- Артикул 601206600 — в комплекті акумулятор (2 Агод) і зарядка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →