Реноватор Metabo MT 400 Quick Set 601406700
Відео 10Фото 3 |
Metabo MT 400 Quick Set 601406700
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:400 Вт
Коливань:11000 – 18500 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Підтримка коливань під навантаженням
Всі характеристики
Характеристики MT 400 Quick Set 601406700
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 601406000 — у комплекті 1 пиляльне полотно, 1 дельта-платформа, поставляється без кейса
- Артикул 601406500 — у комплекті 1 пиляльне полотно, 1 дельта-платформа, 1 сегментований диск, 1 шабер, 10 аркушів для шліфування, поставляється з кейсом
- Артикул 601406700 — в комплекті 2 пильні полотна, 2 дельта-платформи, 2 сегментовані диски, 1 шабер, 10 аркушів для шліфування, поставляється з кейсом
Модификації Metabo MT 400 Quick Set 601406700
Ціни на Metabo MT 400 Quick Set 601406700 |
---|---|---|---|---|
Metabo MT 400 Quick 601406000 | від 5 453 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo MT 400 Quick Set 601406500 | від 8 121 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo MT 400 Quick Set 601406700 | від 10 660 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →