Реноватор Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850
Відео 6Фото 13 |
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850
Пристрій:реноватор
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Безщітковий двигун
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Всі характеристики
Характеристики MT 18 LTX BL QSL 613088850
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850
Усі ціни 6 →Акумуляторний багатофункціональний інструмент Metabo MT 18 LTX BL QSL (613 | 8 028 грн. |
Акумуляторний універсальний різак Metabo MT 18 LTX BL QSL каркас в картоні | 7 999 грн. |
Акумуляторний універсальний різак Metabo MT 18 LTX BL QSL (613088850) 6130 | 7 999 грн. |
Многофункциональный инструмент аккумуляторный Metabo MT 18 LTX BL QSL (613 | 7 999 грн. |
Реноватор Metabo Mt 18 Ltx Bl Qsl (613088850) | 8 019 грн. |
Акумуляторний багатофункціональний інструмент Metabo MT 18 LTX BL QSL, 18 | 10 647 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850
Ціни на Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850 |
---|---|---|---|---|
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088500 | від 16 183 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800 | від 20 229 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850 | від 7 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088840 | від 8 989 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →