Реноватор Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100
Відео 10Фото 15 |
Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100
без кейса, 1 полотнокейс, насадки
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:550 Вт
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики GOP 55-36 Professional 0601231100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100
Реноватор Bosch GOP 55-36 (0601231100) 601231100 | 11 165 грн. |
Реноватор Bosch GOP 55-36 (0601231100) | 11 161 грн. |
Реноватор Bosch GOP 55-36 (0601231100) | 11 155 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100
Ціни на Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 55-36 Professional 0601231100 | від 11 155 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GOP 55-36 Professional 0601231101 | від 27 555 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →