Поверхневий насос Metabo P 6000 Inox
Відео 2 |
Metabo P 6000 Inox відцентровий 4.5 м³/год 48 м 6 м³/год 55 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo P 6000 Inox
Усі ціни 10 →Поверхневий насос Metabo P 6000 Inox (600966000) | 9 496 грн. |
Насос Metabo P 6000 Inox 600966000 | 9 599 грн. |
Насос садовый Metabo P 6000 Inox поверхностный, 6000 л/ч 600966000 | 9 496 грн. |
Насос садовый Metabo P 6000 INOX (600966000) | 9 599 грн. |
Поверхностный центробежный насос Metabo P 6000 Inox (600966000) | 9 552 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Metabo P 6000 Inox:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Metabo P 6000 Inox
Ціни на Metabo P 6000 Inox |
---|---|---|---|---|
Metabo P 4500 Inox | від 5 573 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo P 6000 Inox | від 9 496 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →