Поверхневий насос Metabo P 2000 G (600962000)
Відео 3 |
Metabo P 2000 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo P 2000 G
Усі ціни 21 →Насос садовий Metabo P 2000 G 600962000 | 3 299 грн. |
Садовий поверхневий насос Metabo P 2000 G (600962000) | 3 302 грн. |
Поверхневий насос Metabo P 2000 G 600962000 | 3 299 грн. |
Насос садовый Metabo P 2000 G поверхностный, 2000 л/ч 600962000 | 3 302 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Metabo P 2000 G (600962000) 600962000 | 3 299 грн. |
ще 16 пропозицій
Моя думка - ціна завищена відсотків на 30, хоча насос, як і раніше, живий. Перше враження при покупці хороше. Зроблено продумано. Воду піднімає із 8 метрів, на 4 метри. Продуктивність відповідає заявленій Стрічка фум у комплекті – нікому не потрібний неякісний аксесуар.
Пропрацював без місяця рік на водяній свердловині питної води. Вже чутно сильний шум підшипників. Про жодні три роки безпроблемної роботи йти не може. Підшипники доведеться міняти, або сальнику або обмотці прийде кінець. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
23 травня 2015, 23:13
Какой модели эл. двигатель на насосе, крыльчатка центробежная или вихревая? #
Відеоогляди
Модификації Metabo P 2000 G
Ціни на Metabo P 2000 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | від 3 287 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo P 3300 G | від 3 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo P 4000 G | від 4 199 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →