Поверхневий насос Saer OP 32R/4
Saer OP 32R/4 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer OP 32R/4
Усі ціни 6 →Насос поверхневий SAER відцентровий багатоступінчастий OP-32R/4 750Вт 5.4м | 11 098 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый SAER OP-32R/4 | 11 098 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый Saer OP-32R/4 0.75 кВт | 9 335 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый SAER OP-32R/4 | 11 098 грн. |
Насос відцентровий горизонтальний багатоступеневий SAER OP-32R/4 0.75 кВт | 11 098 грн. |
Насос центробежный Saer горизонтальный многоступенчатый OP-32R/4 0.75 кВт | 10 321 грн. |
Модификації Saer OP 32R/4
Ціни на Saer OP 32R/4 |
---|---|---|---|---|
Saer OP 32R/3 | від 9 048 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/4 | від 9 335 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/5 | від 11 126 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/7 | від 17 749 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →