Фрезер Metabo PFM 17 601789500
Відео 1Фото 9 |
Metabo PFM 17 601789500 |
|
Для видалення зварювальних швів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PFM 17 601789500
Торцевий фрезер по металу Metabo PFM 17 601789500 | 87 598 грн. |
Фрезер для видалення зварювальних швів Metabo PFM 17 у кейсі (601789500) 6 | 92 208 грн. |
Фрезер для видалення зварних швів Metabo PFM 17 601789500 | 87 598 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →