Електролобзик Metabo STEB 65 Quick 601030500
Відео 5Фото 4 |
Metabo STEB 65 Quick 601030500 |
|
Модель 601030000 поставляється без кейса, а модель 601030500 — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo STEB 65 Quick 601030500
Усі ціни 18 →Лобзик Metabo STEB 65 Quick + кейс (601030500) | 2 477 грн. |
Лобзик Metabo STEB 65 Quick з кейсом 601030500 | 2 499 грн. |
Електролобзик Metabo STEB65 Quick з кейсом (601030500) 601030500 | 2 498 грн. |
Лобзик Metabo STEB 65 Quick у пластиковому кофрі 601030500 | 2 499 грн. |
Лобзик электрический Metabo STEB 65 QUICK (601030500) | 2 499 грн. |
ще 13 пропозицій
Дуже погано! Перекошується пилка при затисканні - працювати не можливо! Хіба що ціна. Повівся на бренд... Перекошується пилка при затисканні - працювати не можливо! Ренат: користуюся Metabo STEB 65 Quick 601030000 більше року |
Купував лобзик не тут. Але напишу відгук для Думаючих покупців). Лобзик далеко не перший (займаюся меблевим виробництвом з 1996 р). Цей лобзик купувався для одного виду робіт - а саме врізання варильних поверхонь і мийок в стільницю (матеріал стільниць пресовані тирсу і тд). Цей лобзик був випробуваний на стільниці завтовшки 28мм. Прямолінійне різання, довжина пропилів 555 мм. Пилка швидкий різ НОВА!! Спеціально розписав для представника Metabo. щоб різати пилкою рівно - необхідно лобзик тримати під кутом до лінії різу в 30 ГРАДУСІВ! Гаразд – з цим можна змиритися))) Пригоди тривали – після завершення контуру вирізу я спробував витягнути внутрішню частину – але не зміг!!! При товщині матеріалу 28 пилка завалила кут на 8мм (ті на поверхні 0 - а знизу +-8 мм) На 38 догляд 10-12мм! . Та я знаю - лобзик не для рівного різу і тд і тп! Але тільки вдумайтеся в ці цифри .... У сервісі Метабо (м Дніпро) спробували різати 3 см ДСП - вердикт все нормально працює)))) А потім попросили відео роботи лобзика і тд і тп. Звідси питання навіщо цей лобзик? З усього парку лобзиків (а їх 6 штук) що на руках цей пиляє як базарний китаєць за 500 грн. Фірма Фірма користуюся Metabo STEB 65 Quick 601030000 менше місяця |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →