Карта пам'яті Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ (LSD0800P064G-BNNNG)
Відео 1Фото 9 |
Lexar High-Performance 800xPRO SDXC UHS-I Card BLUE Series 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ
Усі ціни 9 →Карта памяти SDXC LEXAR 64GB UHS-I (LSD0800P064G-BNNNG) LSD0800P064G-BNNNG | 714 грн. |
Lexar 64GB SDXC class 10 UHS-I (LSD0800P064G-BNNNG) lsd0800p064g-bnnng | 686 грн. |
Lexar SDXC High Performance 800x Pro 64GB (LSD0800P064G-BNNNG) LSD0800P064 | 629 грн. |
Lexar LSD0800P064G-BNNNG | 614 грн. |
Карта пам'яті Lexar High-Performance 800xPRO SDXC 64GB Class 10 UHS-I V30 | 529 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series
Ціни на Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 32 ГБ | від 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 64 ГБ | від 529 грн. | 9 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 128 ГБ | від 934 грн. | 10 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 256 ГБ | від 1 499 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →