Наручний годинник Michael Kors MK3845
Відео 4Фото 6 |
Michael Kors MK3845 |
|
Відмінності між моделями (MK3845) і (MK3844) полягає в тому, що перша представлена у кольорі "рожеве золото", а друга - "жовте золото". Міланське плетіння браслета.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michael Kors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michael Kors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michael Kors MK3845
Усі ціни 11 →Жіночий годинник MICHAEL KORS MK3845 | 11 834 грн. |
Жіночий годинник MICHAEL KORS PORTIA MK3845 | 11 840 грн. |
Часы MICHAEL KORS MK3845 | 11 840 грн. |
Наручные часы Michael Kors MK3845 | 11 606 грн. |
Наручний годинник Michael Kors MK3845 | 11 841 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →