Зимова шина Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103T
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103T
Усі ціни 7 →Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103/101T | 6 050 грн. |
Зимние шины Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103/101T 3410 | 8 917 грн. |
Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103/101T | 10 115 грн. |
Шини Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103/101T | 10 213 грн. |
MICHELIN AGILIS 51 SNOW-ICE 215/60 R16C 103T DOT2021 | 8 704 грн. |
Зимові шини Michelin Agilis 51 Snow-Ice 215/60 R16C 103/101T | 9 452 грн. |
Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE 215/60 R16 103T (8013239723) | 13 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →