Літня шина Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y
Відео 10Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y
Усі ціни 11 →Michelin Pilot Super Sport (225/45R18 95Y) | 5 244 грн. |
MICHELIN Pilot Super Sport 225/45R18 95Y | 5 380 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y XL 43737 | 5 550 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/45 ZR18 95Y | 9 063 грн. |
Michelin Pilot Super Sport (225/45R18 95Y) | 5 302 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y
Ціни на Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y | від 5 244 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/45 R18 95Y BMW/Mini | від 5 210 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →