Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Усі ціни 26 →Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H | 8 990 грн. |
MICHELIN Зимова шина MICHELIN Pilot Alpin 5 225/60R17 99H | 7 954 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 (225/60R17 99H) | 5 902 грн. |
Зимова шина MICHELIN Pilot Alpin 5 225/60R17 99H | 7 515 грн. |
MICHELIN Pilot Alpin PA5 SUV 225/60R17 99H | 6 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H | від 5 699 грн. | 27 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H Audi | від 5 715 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H | від 6 314 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →