Літня шина Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat 245/40 R18 93 Y RunFlat 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat
Michelin Pilot Sport 2 245/40 R18 93Y FSL ZP | 8 770 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y ROF 47396 | 9 302 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat | 9 009 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y FSL ZP | 9 067 грн. |
Модификації Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 93Y Run Flat | від 8 770 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport PS2 245/40 R18 97Y | від 21 130 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →