Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V
Відео 7Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V
Усі ціни 35 →Шина Michelin Primacy 4+ 235/50 R18 97V | 6 037 грн. |
Michelin Primacy 4+ 235/50 R18 97V | 6 337 грн. |
Michelin Primacy 4+ 235/50 R18 97V | 6 321 грн. |
Michelin Primacy 4PLUS 235/50 R18 97V | 6 690 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (235/50R18 97V) | 6 103 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V | від 6 037 грн. | 36 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H | від 6 284 грн. | 36 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101Y | від 6 154 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →