Мотошина Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W
Відео 2Фото 2 |
Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W
Bridgestone Battlax Sport Touring T30 120/70 R17 58W F 10272T30 | 6 990 грн. |
Bridgestone Battlax Sport Touring T30 120/70 R17 58W | 9 614 грн. |
Bridgestone Battlax Sport Touring T30 120/70 R17 58W F | 7 405 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W
Ціни на Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax T30 EVO 110/80 R19 59W | від 6 847 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax T30 EVO 120/70 R17 58W | від 6 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax T30 EVO 160/60 R17 69W | від 9 347 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax T30 EVO 180/55 R17 73W | від 13 579 грн. | 3 пропозиції |