Microsoft All-in-One Media Keyboard (N9Z-00018)
Відео 16Фото 2 |
Microsoft All-in-One Media Keyboard |
|
Клавіатура формату All-in-One. Це кейборд «все в одному», що виконує функції кнопкової розкладки, так і миші. Місце класичного клавішного блоку NumPad зайняте мультисенсорною панеллю (тачпад). Сенсорна поверхня дозволяє маніпулювати курсором мишки, копіювати, вирізати та переміщувати файли, збільшувати та зменшувати зображення тощо. Клавіатура з тачпадом Microsoft All-in-One Media Keyboard підходить для підключення не тільки до настільного комп'ютера або ноутбука.
Цей кейборд добре сумісний з ігровими консолями та Smart-TV. Модель сполучається з комп'ютерною системою за допомогою USB-адаптера 2,4 ГГц. З'єднання захищене покращеним протоколом безпеки Advanced Encryption Standard (AES). Кейборд має як окремі кнопки швидкого доступу та налаштування мультимедіа, так і багатофункціональні клавіші з можливістю альтернативних дій у комбінації з Fn. Клавіатура з тачпадом оснащується двома змінними батареями ААА.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft All-in-One Media Keyboard
Клавіатура мембранна Microsoft All-in-One 84key, WL EN/UA/RU Black (N9Z-00 | 1 559 грн. |
Клавіатура Microsoft All-in-One WL Black EN/UA/RU (N9Z-00018) | 1 559 грн. |
Клавіатура мембранна Microsoft All-in-One 84key, WL EN/UA/RU Black (N9Z-00 | 1 559 грн. |
Клавіатура бездротова Microsoft All-in-One Wireless Black (N9Z-00018) | 1 559 грн. |