Клавіатура
Microsoft Surface Pro 9 Signature Type Cover
Фото 3 |
Microsoft Surface Pro 9 Signature Type Cover |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro 9 Signature Type Cover
Усі ціни 19 →Комплект Microsoft Surface Pro 9 (клавіатура Pro Signature Sapphire + стил | 14 440 грн. |
Аксесуар для планшетних ПК Microsoft Surface Pro 9 / Pro 8 / Pro X Signatu | 16 000 грн. |
Аксессуар для планшетных ПК Microsoft Surface Pro 9 / Pro 8 / Pro X Signat | 16 000 грн. |
Комплект Microsoft Surface Pro 9 (клавіатура + стилус) (8X8-00095) 8X8-000 | 14 440 грн. |
Комплект MICROSOFT Surface Pro 9 (клавиатура + стилус) (8X8-00095) | 14 440 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →