Microsoft Wireless Desktop 900 (803DKV8/PT3)
Відео 9 |
Microsoft Wireless Desktop 900 |
|
Комплект складається з клавіатури і мишки з бездротовим типом підключення, що працюють від радіопередавача на частоті 2,4 ГГц. Адаптер підключається до USB-інтерфейсу комп'ютера або ноутбука і забезпечує радіус дії до 10 метрів, що дозволяє використовувати гаджети на відстані, наприклад для презентацій. Самі ж пристрої живляться від пальчикових батарейок. Клавіатура і миша Microsoft Wireless Desktop 900 виконані в чорному кольорі і мають однаковий дизайн, тому гармонійно виглядають разом і ідеально доповнюють один одного.
Мишка працює за оптичною технологією, що забезпечує високу точність наведення курсору, а також використання гаджета на більшості покриттів. Сенсорне роздільна здатність миші 1000 dpi гарантує швидке пересування маркера по монітору, що сприяє прискоренню роботи в різних додатках. Клавіатура має мембранні клавіші острівного з низьким ходом. Кнопки швидко реагують на натискання, працюють тихо і знаходяться в індивідуальних сейфах, тому ризик випадкового натискання двох поруч стоять кейкапів мінімізований. Символи і алфавіт нанесені стійкою до стирання білою фарбою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Wireless Desktop 900
Комплект Microsoft WL Desktop 900 RU (PT3-00017) PT3-00017 | 2 039 грн. |
Комплект MICROSOFT WL Desktop 900 RU (PT3-00017) | 2 039 грн. |
Клавіатура + Миша Microsoft Wireless Desktop 900 Black EN/UK/RU (PT3-00017 | 2 039 грн. |
Комплект MICROSOFT WL Desktop 900 RU (PT3-00017) | 2 039 грн. |
Комплект бездротовий Microsoft Desktop 900 WL Wireless Black (PT3-00017) | 2 039 грн. |
- Підтримка шифрування AES 128 bit