Акумулятор Varta Rechargeable Accu 2xAA 2100 mAh
Varta Rechargeable Accu 2xAA 2100 mAh 2 шт4 шт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Rechargeable Accu 2xAA 2100 mAh
Усі ціни 18 →Акумулятор Varta Rechargable AA 2100 мАгод 2 шт 56706101402 | 369 грн. |
Varta Varta RECHARGEABLE ACCU AA 2100mAh BLI 2 NI-MH (READY 2 USE) 5670610 | 450 грн. |
Акумулятор VARTA AA 2100mAh NI-MH 2 шт. (READY 2 USE) (ціна за 1 шт.) 5670 | 369 грн. |
Аккумулятор VARTA RECHARGEABLE ACCU AA 2100mAh BLI 2 NI-MH (READY 2 USE) 5 | 401 грн. |
Акумулятор Varta AA Rechargeable Accu 2100mAh * 2 (56706101402) 5670610140 | 369 грн. |
Німецька компанія Varta веде свою історію з кінця XIX століття. Сьогодні кістяк продукції бренду становлять автомобільні акумулятори та елементи живлення, причому як одноразові батарейки, так і акумулятори, що перезаряджаються. Модель Rechargeable Accu 2100 mAh зарахована до розряду останніх.
Ready2Use
На картонному блістері з акумуляторами в кількості 2 або 4 шт. (залежно від обраної комплектації) гордо красується напис «Ready to use», в якій зашифровано відсутність потреби елементів живлення в попередньому заповнення енергетичних запасів. Вводити їх в експлуатацію можна не відходячи від каси, благо низький рівень саморозряду сприяють тривалому збереженню енергії. За рік зберігання екземпляри моделі втрачають в середньому не більше 25 % заряду.
Вище номіналу
Реальна ємність акумуляторів у майже завжди вище, ніж зазначено в паспортних даних — вона варіюється в діапазоні від 2150 до 2300 мАгод, тут вже кому як пощастить. З такими даними у пульті ДУ Varta Rechargeable Accu 2100 mAh оселиться мало не на вічно, а з батарейного відсіку фотоапарата елементи живлення знадобиться діставати для підзарядки в рази рідше, ніж при використанні звичайних батарейок.
Запорука тривалої служби
Запорука тривалого терміну служби акумуляторів — належної якості зарядний пристрій. Китайські «ноунейми» бажано відразу відкинути в бік, як би привабливо не виглядав їх цінник, а перевагу варто віддавати рішенням від перевірених брендів («рідним» зарядкам Varta, а також моделям від Panasonic). Ще один вагомий аргумент на користь Varta Rechargeable Accu 2100 mAh — вартість нижча, ніж у найближчих конкурентів. Нехай економія вийде несуттєвою, але все ж приємною.
Модификації Varta Rechargeable Accu
Ціни на Varta Rechargeable Accu |
---|---|---|---|---|
Varta Rechargeable Accu 2xAA 2100 mAh | від 369 грн. | 18 пропозицій | ||
Varta Rechargeable Accu 4xAA 2100 mAh | від 420 грн. | 1 пропозиція |